Webdesign, e-shopy, SEO, PPC, online full service
 • +421 948 118 919
 • info@webgaleria.sk

  Full service

  Máte skvelý nápad, službu alebo produkt ale netušíte ako tým naložiť? Neviete ako o ňom dať vedieť ľuďom? Ste na správnom mieste, pomôžeme vám s rozbehnutím biznisu a zabezpečíme, aby sa o ňom dozvedeli všetci, pre ktorých je určený.


  Vytvoríme vám web

  Ušijeme Vám webové stránky na mieru, zanalyzujeme vaše podnikanie, určíme cieľovú skupinu, pripravíme grafiku a naprogramujeme skvelý web. Pripravený pre klasické počítače aj mobilné zariadenia. Všetko podriadime tomu, aby splnil aj tie najodvážnejšie ciele.


  Zabezpečíme aby vás ľudia našli

  Web je pripravený, treba ho naplniť obsahom. Nie však hocijakým. Zanalyzujeme slová a frázy, ktoré vo vyhľadávačoch hľadajú vaši budúci zákazníci, vyberieme tie skutočne kľúčové a na nich postavíme texty. Zabezpečíme tak prirodzenú návštevnosť a následne aj skvelé miesta vo vyhľadávaní.


  Pripravíme reklamnú kampaň

  Utrácať peniaze za zbytočné reklamy určené všetkým, nemá zmysel. Pripravíme pre vám PPC kampaň, cielenú presne na tých zákazníkov, ktorým máte čo ponúknuť. Zaplatíte len za tých návštevníkov, ktorí k vám skutočne prišli a nie aj za tých, ktorí iba preleteli váš banner očami. Jednoducho a účelne, za minimálne náklady, dokážeme spropagovať čokoľvek budete chcieť.


  Odsledujeme štatistiky a všetko vylepšíme

  Bez merania nedáme ani ranu. Všetko čo robíme, meriame a vyhodnocujeme, len tak sa môžme poučiť z chýb a neustále sa zlepšovať. A presne to urobíme aj pre vás. Z dát a štatistík vyčítame, čo je dobré, čo výborné a naopak čo musíme zlepšiť. A tak stále dookola, čím viac údajov, tým väčšia šanca priblížiť sa dokonalosti.

  Využite naše služby a nemusíte o marketingu vedieť nič. Všetko urobíme za vás.

  Všetko pod jednou strechou

  Vyberte si, čo potrebujete

  Chcete niečo iné?

  Internety všetkých krajín, spojme sa!

  Neskrývame know how, Zdieľame tipy a triky a ak treba poradíme s biznisom. Oplatí sa zostať s nami v kontakte.

  Kontakt