Webdesign, e-shopy, SEO, PPC, online full service
 • +421 948 118 919
 • info@webgaleria.sk

  Google optimalizácia

  Dobré SEO vám na reklame ušetrí tisíce Eur. Kto vládne zoznamom vyhľadávania je kráľ a ostatným nechá iba omrvinky. Ak nie ste na prvej strane v Googli, neexistujete.


  Vyššie v Googli

  Posunieme váš web vo vyhľadávaní v Googli čo najvyššie, pokiaľ možno na prvú stranu. Z dôkladnej analýzy zistíme relevantné kľúčové slová, súvisiace s vašim biznisom a postavíme na nich texty na vašom webe.

  Pri optimalizácii však neskončíme len pri tejto úzkej skupine slov ale zlepšíme vašu pozíciu vo vyhľadávaní aj pri zadávaní tzv. long tail fráz, ktoré síce nie sú masovo vyhľadávané, no privedú vám návštevníka, ktorý hľadá konkrétnu vec - v tomto prípade tú, ktorú ponúkate vy.


  A ešte vyššie

  Tu by skončila väčšina konkurencie, no my vieme, že SEO je dlhodobá činnosť a treba na nej pracovať kontinuálne. Nedá sa len tak zapnúť a už zostane fungovať. Pomocou obsahového marketingu vám pomôžeme vybudovať prirodzenú návštevnosť vášho webu a zameriame sa na konverzie, pretože práve tak zmeníme návštevníkov na zákazníkov.

  Týmito postupnými krokmi zabezpečíme vášmu webu kontinuálny prísun návštevníkov a dokážeme ich zmeniť na platiacich používateľov. Vaše investície sa vám tak vrátia a budete spokojní. Garantujeme, že výsledky našej práce budú viditeľné.

  Vystrelíme vás nahor

  Optimalizácia webu a vyššia návštevnosť

  Chcete niečo iné?

  Internety všetkých krajín, spojme sa!

  Neskrývame know how, Zdieľame tipy a triky a ak treba poradíme s biznisom. Oplatí sa zostať s nami v kontakte.

  Kontakt